Z wielkim hukiem obwieszczamy start zapisów na sylwestrową zabawę! Mamy dla Was bombową zabawę od wieczora do rana, wybuchowy widok na na fajerwerki z całej Polski oraz od groma jedzenia i napojów (te ostatnie, w tym także alkohole są nieograniczone). Całość podajemy w pięknym otoczeniu, które gwarantuje ciszę i spokój 1 stycznia. Zainteresowani?

Na pewno poszukujesz wyjątkowego sposobu na sylwestrową zabawę. Chcesz spędzić ją w ciekawym miejscu Nie może się też obyć bez pysznego jedzenia i nieograniczonych napojów. Ale najważniejsze będą emocje, które przeżyjesz tej nocy. Emocje wprawiające Cię w doskonały humor, z którym przywitasz Nowy Rok.

 

Nie szukaj dalej. Spędź Sylwestra z działem w Folwarku Toporzysko.

 

Przyjedź do naszego uroczo położonego, drewnianego hotelu i baw się na kameralnym przyjęciu. Gramy od wieczora do rana. Nasza domowa kuchnia na bieżąco przygotowuje ciepłe posiłki, a na stole nigdy nie brakuje przekąsek i napojów, w tym alkoholu.

A Nowy Rok witamy z działem. A raczej na dziale. To okoliczne wzgórza, z których rozciąga się niezapomniana panorama na niemal całą Małopolskę i rozbłyskające zewsząd fajerwerki. Na mroźnym powietrzu szampan smakuje jeszcze lepiej, a po powrocie na przyjęcie, zatańczysz z jeszcze większą werwą – byle się rozgrzać.

Później już tylko zabawa do samego rana. A rano – pobudka o dowolnej porze. Pośród absolutnej, niczym niezmąconej ciszy, jaką zapewnia lokalizacja Folwarku, pośród lasów i wzgórz.

 

Sylwester z działem w Toporzysku to:

  • całonocne przyjęcie i kameralna atmosfera
  • oryginalne przywitanie Nowego Roku
  • luz i swoboda, bez ścisku i tłoku
  • przygotowywane na bieżąco ciepłe posiłki i zimne przekąski
  • nieograniczone napoje (w tym alkohol)
  • znakomite warunki do regeneracji sił po zabawie.

 

Liczba miejsc ograniczona. Wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń na numer 18 287 38 32 i zarezerwuj pobyt już teraz.

Korzystaj z rabatów:

  • rezerwacja w październiku – aż 10% zniżki
  • rezerwacja w listopadzie – 5% zniżki

 

Cena za pełen sylwestrowy pakiet (nocleg, przyjęcie, śniadanie i obiad 1 stycznia): 350 zł za osobę.

Cena za udział w samym przyjęciu: 250 zł za osobę.

 

Cena za bal dla osób z pobytem na min. 2 noce w Folwarku Toporzysko - 210 zł za osobę.

 

Ceny pobytów (nocleg oraz całodzienne wyżywienie):

do 3 noclegów- 110 zł/os/dobę

4-6 noclegów- 100 zł/os/dobę

6 i więcej noclegów- 90 zł/os/dobę

 

 

 

 

 

Uwaga - ośrodek jest zasilany w energię elektryczną z agregatu. Prąd nie jest dostępny przez całą dobę, z tego powodu polecamy zabrać ze sobą latarki.