Wspólnie z Polskim Towarzystwem Podkuwaczy zapraszamy na kolejne warsztaty dla specjalistów od wykuwania podków. W tym samym czasie (11-12 marca) odbędą się u nas także eliminacje do narodowej drużyny podkuwaczy.

Za wysoki poziom szkolenia i praktycznych zajęć w kuźni odpowiadać będzie sędzia i wykładowca Wayne Preece FWCF. Podnoszeniu umiejętności sprzyjać będzie także świetnie zorganizowane zaplecze i stanowiska pracy dla uczestników warsztatów. Każdy, komu zależy na własnym rozwoju i ulepszaniu pracy, powinien koniecznie przyjechać do Folwarku Toporzysko.

Nowością będą eliminacje do narodowej drużyny podkuwaczy. Kandydaci będa musieli wykuć podkowy i podkuć konia. O szczegółach poinformowani zostaną na dzień przed zawodami. Ostatecznie, wybranych zostanie 4 podkuwaczy do narodowej drużyny, którzy następnie będą wspólnie trenować przed krajowymi i międzynarodowymi zawodami.

Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub po numerem telefonu 18 287 38 32.