Chcielibyście zdobyć upragniony jeździecki zawód? Marzycie o pracy z końmi? W takim razie nasze czerwcowe miniobozy są właśnie dla Was. Podczas nich dowiecie się, jakie możliwości rozwoju daje Wam nauka w technikum Technik Jeździectwa.

Wraz z kadrą Technik Jeździectwa przygotowaliśmy trzy czerwcowe terminy, dające Wam szansę na poznanie jeździeckiego technikum i odkrycia, jakie możliwości rozwoju i nauki oferuje ta placówka. Będziecie mogli podjąć decyzję, czy chcecie rozwijać się w swoim wymarzonym zawodzie razem z nami.

 

Chcemy, abyś mógł zapoznać się z kadrą instruktorską i końmi szkoły. Z drugiej strony - to kadra szkoły chciałaby poznać Ciebie oraz wszystkich przyszłych podopiecznych.

Przez trzy dni będziesz mógł zapoznać się z systemem praktyk poprzez pomoc w wykonywaniu codziennych prac stajennych. 

Do Twoich obowiązków należeć będzie codzienna pielęgnacja koni, prace stajenne oraz prace na terenie ośrodka (wszystko w łącznym wymiarze 12 godzin). Weźmiesz też udział w treningach jeździeckich (4h). 

Organizując zajęcia, chcemy pokazać Ci, na czym będzie polegała praktyczna nauka zawodu w Technikum Jeździeckim. Tym samym, chcemy także pomóc Ci w podjęciu ostatecznej decyzji co do wyboru szkoły. 

 

Terminy miniobozów:

  • 10-12.06 (początek 10.06 o godz. 15.00 koniec 12.06 o godz. 13.00)
  • 11-13.06 (początek 11.06 o godz. 15.00 koniec 13.06 o godz. 13.00)
  • 12-14.06 (początek 12.06 o godz. 15.00 koniec 14.06 o godz. 13.00)

 

Pobierz i wypełnij oświadczenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w obozie.

 

Koszt udziału w zajęciach 320 zł (cena obejmuje jazdę konną, zakwaterowanie i wyżywienie od kolacji pierwszego dnia do obiadu trzeciego dnia)*. 

*Oferta skierowana jest do kandydatów na uczniów. Osoby towarzyszące mogą skorzystać z zakwaterowania i wyżywienia zgodnie z cennikiem ośrodka  http://www.toporzysko.pl/cennik/zakwaterowanie-i-wyzywienie