Odkryj Gwiazdę Południa i… wakacje w Folwarku Toporzysko!

Najpierw wyścig rowerowy, a później relaks w siodle. A może najpierw jazda konna, a później rower? To zależy od Ciebie. My oferujemy 15% zniżki na wakacyjny pobyt w Folwarku Toporzysko dla wszystkich, którzy w marcu zapiszą się na wyścig rowerowy MTB Gwiazda Południa www.gory.zamanagroup.pl

Taką okazję warto wykorzystać.

Gwiazda Południa to 4-dniowy wyścig rowerowy, który organizuje Cezary Zamana, jeden z najlepszych polskich kolarzy, zwycięzca m.in. Tour de Pologne i Mistrz Polski. Zawody odbędą się od 13 do 16 lipca tuż obok Toporzyska. Czekają na Was trasy w Stryszawie, Zawoi i Makowie Podhalańskim. Każda z nich została przygotowana w dwóch wariantach: łatwiejszym i trudniejszym. Dlatego w Gwieździe Południa może wystartować każdy, kto chce zmierzyć się z naszymi górami.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wziąć udział w wyścigu. Zapisując się w marcu, otrzymujecie od nas aż 15% zniżki na wakacyjny wypoczynek (lipiec-sierpień) w Folwarku Toporzysko.

Czy to nie doskonały pomysł na aktywny urlop? Najpierw odkrywanie przyjemności z jazdy na rowerze, a później – wakacje w siodle.

Zobaczcie film promujący Gwiazdę Południa: kliknij tutaj
I zajrzyjcie na Facebooka wyścigu:www.facebook.com/gwiazdapoludnia/