Trzecia odsłona cyklu zmagań o Puchar Podbabiogórza w cyklu Pucharu Babiej Góry już za nami. Szczęśliwie pogoda dopisała a zawodnicy mimo chłodniejszych i nieco mokrych prawie jesiennych dni bezpiecznie ukończyli przejazdy. Już dzisiaj zapraszamy na finał cyklu - zawody ujeżdżeniowe w Folwarku Toporzysko w dniach 23 -24 października, szczegółowe informacje wraz z propozycjami już wkrótce.

Gorąco dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację w przyjaznej atmosferze - w szczególności Paniom Magdalenie Stempek-Gruszka i Alicji Furtak za godną najwyższych pochwał postawę fair play! 

Dziękujemy Sędziemu Głównemu, pani Małgorzacie Abelec zawodów za cenne uwagi dla zawodników i wzorcową współpracę z biurem zawodów. Dyrektorowi Zawodów - Alinie Kravchenko dziękujemy za zaangażowanie w sprawne przeprowadzenie rozgrywek.

Wyniki dzisiejszych zmagań znajdziecie [tutaj].

Do zobaczenia na następnych zawodach!

 

Zapraszamy do Folwarku Toporzysko na Zawody Towarzyskie o Puchar Podbabiogórza, rozgrywane w ramach naszego cyklu Puchar Babiej Góry. Zawody odbędą się w weekend 18-19 września. Rejestracja przez serwis equita.pl trwa do 16 września.