Nie ma piękniejszego doznania niż obserwowanie, jak przyroda budzi się do życia, jak rozkwita…Osobom, które nie chcą przegapić tego cudu natury, siedząc w domowym zaciszu przed komputerem czy telewizorem i marzą o słonecznych dniach - przedstawiamy ofertę spędzenia weekendu majowego w Toporzysku. Niezapomniany czas wypoczynku... Omińcie zatłoczone ośrodki... Omińcie godziny spędzone w korkach... Przyjedźcie do nas i po prostu wypocznijcie. W ciszy, spokoju, w głębi podbabiogórskich lasów. U nas obudzi Was tylko śpiew ptaków.

Folwark Toporzysko oferuje swoim gościom:

Pobyt indywidualny, pobyt rodzinny, pobyt dla dzieci. Jesteśmy ośrodkiem przyjaznym czworonogom, one również znajdą u nas gościnę.

Docierasz do nas, omijając korki na drodze. Nie spędzaj połowy urlopu za kierownicą, złoszcząc się, że po raz kolejny tracisz czas zaplanowanego wypoczynku;

Bajkowa lokalizacja na „krańcu świata”. Miejsce z dala od zgiełku, w otoczeniu lasów, które aż się proszą o spacerowanie po ich ścieżkach;


Przytulne pokoje i naprawdę pyszne domowe posiłki, niezapomniana rodzinna atmosfera.


Zregeneruj swoje siły! Wypocznij aktywnie na świeżym powietrzu! Odkryj uroki jazdy konnej! Jeżeli dotychczas nie podziwiałeś Babiej Góry z końskiego grzbietu, to wierz nam, nasz Drogi Gościu – wiele straciłeś!


Lubisz aktywny wypoczynek? Zabierz ze sobą rower lub wygodne buty i ruszaj na górskie trasy rowerowe i piesze. Jesteśmy wymarzoną bazą wypadową na szlaki: Babia Góra, Hala Krupowa, Polica, Luboń, Turbacz.
Lubisz leniuchować? Zabierz kocyk, leżaczek i dobrą książkę. Już sto metrów poza ośrodkiem przez wiele dni można nie spotkać żywego ducha, leżakując na leśnej polanie zajadając się malinami i jagodami.


Wszystkich gości zaprosimy także na grilla. Będzie można skosztować kiełbasek, szaszłyków oraz wielu innych smakołyków.Osoby niepełnoletnie, chcące spędzić weekend w naszym ośrodku, muszą posiadać zgodę rodziców na pobyt.

Tylko teraz przy wyjazdach rodzinnych dodatkowo zniżka:

  • 60% dla dzieci do 7 lat

  • 20% dla dzieci do 13 lat

  • 10% dla dzieci do 18 lat

 

Zapraszamy! :)