Już lada moment rozpoczyna się nieformalne polskie święto narodowe. Owszem, nie jest wpisane na czerwono do kalendarza, ale w niczym nam to nie przeszkodzi. Myślimy tu oczywiście o majówce. Myślimy serio, bo też taki odpoczynek na serio chcemy Wam zaproponować.

U nas na serio odpoczniecie. Bez telefonu, bez komputera, bez telewizji, bez szumu światowych informacji, bez codziennego zgiełku, bez bólu głowy.

Na serio zapewnimy Wam warunki do jazd konnych. Bez względu na pogodę będziecie mogli zrealizować swoje jeździeckie plany.

Na serio damy Wam dobrze pojeść. Codziennie świeże składniki, codziennie przyrządzane potrawy w oparciu o nasze folwarczne receptury, codziennie kuchnia pracująca na 110% swoich możliwości. No i bardzo duża szansa, że załapiecie się na nasze słynne drożdżowe ciasto.

Na serio nabierzecie u nas głębokiego oddechu. Nieograniczona przestrzeń, świeże powietrze, zielony ocean wiekowego boru, kawał drogi do najbliższej drogi, za to tylko rzut beretem do lasu czy na stoki i szczyty.

Na serio - zapraszamy Was na majówkę do Folwarku Toporzysko.