Przywitaj Nowy Rok w Folwarku Toporzysko!

Na pewno poszukujesz wyjątkowego sposobu na sylwestrową zabawę. Chcesz spędzić ją w ciekawym miejscu Nie może się też obyć bez pysznego jedzenia i nieograniczonych napojów. Ale najważniejsze będą emocje, które przeżyjesz tej nocy. Emocje wprawiające Cię w doskonały humor, z którym przywitasz Nowy Rok. Nie szukaj dalej. Spędź Sylwestra z działem w Folwarku Toporzysko.

Przyjedź do naszego uroczo położonego hotelu i baw się na kameralnym przyjęciu. Gramy od wieczora do rana. Nasza domowa kuchnia na bieżąco przygotowuje ciepłe posiłki, a na stole nigdy nie brakuje przekąsek i napojów, w tym alkoholu.

A Nowy Rok witamy z działem. A raczej na dziale. To okoliczne wzgórza, z których rozciąga się niezapomniana panorama na niemal całą Małopolskę i rozbłyskające zewsząd fajerwerki. Na mroźnym powietrzu szampan smakuje jeszcze lepiej, a po powrocie na przyjęcie, zatańczysz z jeszcze większą werwą – byle się rozgrzać.

Później już tylko zabawa do samego rana. A rano – pobudka o dowolnej porze. Pośród absolutnej, niczym niezmąconej ciszy, jaką zapewnia lokalizacja Folwarku, pośród lasów i wzgórz.

Liczba miejsc ograniczona. Wyślij maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń na numer 18 287 38 32 i zarezerwuj wejściówkę na bal sylwestrowy lub pobyt już teraz.

Cena obejmuje pobyt od 30.12-1.01 (2 noce) w tym  posiłki od obiadu 30.12 - 3 posiłki + bal 31.12 (alkohol w cenie) + śniadanie - obiad 1.01

Koszt: 590 zł

  • Istnieje możliwość przedłużenia pobytu- indywidualna wycena.
  • Negocjacja ceny przy grupach zorganizowanych.
  • Możliwość wykupienia pakietu jeździeckiego z treningami dla początkujących i zaawansowanych w trakcie pobytu.
  • Dzieci od 0-2 (wspólne łóżko z rodzicem) pobyt gratis.