W 2023 roku startujemy z 4 grupami treningowymi stworzonymi z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Przeczytaj opisy, wybierz odpowiednią grupę dla siebie lub swoich dzieci i trenuj swoje jeździeckie umiejętności.

GRUPA 1: 3 miejsca

poniedziałek 17:00-18:00

 

Dla kogo skierowana?

Grupa przygotowująca uczestników do udziału w rywalizacji sportowej, przystąpienia do egzaminów na odznaki jeździeckie oraz kursy/ egzaminy instruktorskie.

Wymagania: minimum odznaka brązowa, dowolna kategoria wiekowa

Prowadząca: Aleksandra Adamczyk- Jabcoń; konsultant : Katarzyna Waligórska

Cena : 300 zł/ miesiąc

 

GRUPA 2: 6 miejsc

wtorek 17:00- 18:00

dzieci 6-11 lat

 

Dla kogo skierowana?

Dzieci uczą się jazdy w równowadze w podstawowych chodach oraz uczą się wykonywania figur na ujeżdżalni a także przygotowują się do wyjazdów w teren. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu przez cały rok szkolny a podczas wakacji i ferii odbywa się obóz jeździecki dla chętnych.

Wymagania: umiejętność samodzielnej jazdy w równowadze, w dwóch podstawowych chodach konia (stęp i kłus).

Prowadzący: Bartłomiej Bachul

 

czwartek 16:00-17.00 

Zajęcia teoretyczno- praktyczne przy koniu. W ramach zajęć teoretyczno- praktycznych odbywać się będą wykłady, na których można poszerzyć swoją wiedzę na takie tematy jak: nauka obchodzenia się z koniem, przygotowanie konia do jazdy, pielęgnacja konia, ogólna budowa i zasady żywienia  konia, maści, rasy i typy koni, podstawowe chody, budowa siodła i ogłowia, prawidłowy dosiad i wiele innych oraz zajęcia przy koniu przekładające zdobytą wiedzę z teorii w praktykę.

Prowadząca: Ilona Węglarz

Cena: 350 zł / miesiąc

 

GRUPA 3: 6 miejsc

czwartek 17:30- 18:30

 

młodzież 12-18 lat

 

Dla kogo skierowana?

Młodzież przygotowuje się do poziomu wymaganego na egzaminie na odznakę jeżdżę konno oraz brązową.

Wymagania: Samodzielne poruszanie się w trzech chodach konia.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu przez cały rok szkolny a podczas wakacji i ferii odbywa się obóz jeździecki dla chętnych.

Prowadzący: Ilona Węglarz

Cena: 250 zł / miesiąc

 

GRUPA 4: 6 miejsc

środa 17:30-18:30

kategoria wiekowa: dorośli 18+

 

Do kogo skierowana?

Treningi skierowane w stronę osób dorosłych 18+ bez ograniczeń wiekowych, którzy chcą rozpocząć przygodę z jeździectwem "na dobre" (stopień zaawansowania- każdy. W przypadku osób o bardzo zróżnicowanych umiejętnościach jeździeckich przewidujemy stworzenie II podgrupy .

Prowadzący: Bartłomiej Bachul

Cena: 250 zł/ mies

 

*podczas trwania ferii zimowych (15.01-12.02 godziny zajęć oraz prowadzący mogą ulec zmianie)

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatora Grup: Aleksandry Adamczyk- Jabcoń pod adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.