Tak jest, tak jest! Ruszamy z zapisami na letnie obozy jeździeckie 2023. Od teraz możecie rezerwować miejsca na letnie obozy rekreacyjne albo na obozy z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi. Wybór należy do Was i zależy od umiejętności jeździeckich Waszych dzieci. Do nas należy - już 24. rok z rzędu - obowiązek zapewnienia Waszym dzieciom niezapomnianych wakacji. Najlepszych możliwych instruktorów i najlepiej przygotowanych koni. Najsmaczniej przyrządzonych posiłków i najbardziej kreatywnych wychowawców. 

I wiemy, jak to zrobić. Mamy nie tylko doświadczenie, ale i możliwości. Nasi młodzi goście będą zakwaterowani w drewnianym, klimatycznym ośrodku położonym tuż obok wiekowego, przyjemnie szumiącego boru. Drewniane, w pełni wyposażone pokoje zapewnią komfort i pozwolą zregenerować siły po dniu pełnym wrażeń. Wszystkie posiłki (uwaga, możliwa opcja wegetariańska) przyrządzamy na miejscu i wyłącznie z lokalnych składników. Na spożywaniu posiłków przygoda obozowiczów z kuchnią się nie kończy. Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia z robienia masła czy pieczenia chleba.

Tuż obok naszego Folwarku chlupocze wesoło woda w estetycznie i bezpiecznie zaprojektowanym basenie. Tam można się kąpać albo wziąć udział w zajęciach z aqua aerobiku. Jest też piaszczyste boisko do gier zespołowych, a w plenerze urządzamy również tradycyjne, nieśmiertelne ogniska z pieczeniem kiełbasek bądź chleba. Regularnie wybieramy się do lasu - na wędrówki, zabawę w chowanego, podchody czy zajęcia sportowe.

Ale i tak najważniejsze w Folwarku Toporzysko są oczywiście konie. Zajęcia prowadzimy codziennie, bez względu na pogodę - ten komfort dają nam dwie profesjonalne ujeżdżalnie. Do typowych treningów dochodzą jazdy w terenie, zawody czy możliwość zdawania na odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego.

Słowem, letnie obozy jeździeckie w Folwarku Toporzysko zapowiadają się wybornie. Wybór należy do Was, czy się do nas wybierzecie.

Zapraszamy!