Zbliża się majówka - dla wielu ulubiony czas w roku. To okres, w którym można przez kilka dni odpocząć od pracy, a przy tym w ogóle nie przejmować się przygotowaniami do świąt ani do wizyty rodziny. Maj to pierwsze takie poważne, długie i intensywne wolne w roku. Tym bardziej warto z niego skorzystać i pozwolić sobie na zregenerowanie sił.

A jak mówi staropolskie przysłowie, jak maj, to do Folwarku gnaj. Dlatego zapraszamy Was do naszego przyjaznego, położonego na Podbabiogórzu i tuż obok wiekowego boru ośrodka. Spędźcie ten wolny czas z nami. Co Wam proponujemy?

  1. Zajęcia jeździeckie: treningi, jazdy terenowe, jazdy doszkalające na każdym poziomie.
  2. Zakwaterowanie w drewnianym, przytulnym ośrodku: każdy pokój z łazienką, a widoku z naszych okien nic nie przebije.
  3. Domowe wyżywienie z lokalnych składników: gotujemy na miejscu w naszej kuchni, a niektóre z przyrządzanych tu potraw - jak na przykład ciasto drożdżowe - zyskały już miano kultowych.
  4. Wędrówki po Podbabiogórzu: tuż za naszym progiem zaczyna się kilka szlaków i tras, które pozwolą Wam na zaplanowanie wędrówek w zależności od Waszych sił i chęci.

 

Aby Was jeszcze bardziej do nas przekonać, przygotowaliśmy dla Was film, który zabierze Was do naszego ośrodka. Obejrzyjcie go tutaj.