W toporzyskiej stajni w dniach 13-14 maja odbyły się zawody towarzyskie i regionalne w ujeżdżeniu. Od klasy L do CC. Nasza sekcja sportowa (a jednocześnie uczniowie Technikum Jeździeckiego w Jordanowie) wspaniale poradziła sobie na czworoboku. Zbigniew Waligórski na wałachu Benetton zajął pierwsze miejsce w Rundzie L, a Maja Janukowicz na wałachu Cerber zajęła pierwsze miejsce w Rundzie P. Wspaniałymi przejazdami mogły pochwalić się również pozostałe zawodniczki Ada Waś i Michalina Marczewska a także Paulina Orłowska i Natalia Chyła.
Z podziwem patrzyliśmy na przejazdy w najwyższych konkursach w klasach C - Maria Żarnovska na wałachu Bolo Łącznik i CC - Dorota Opyd Chodak na wałachu Sandro Hero.
Zawody nie miały tylko wymiaru sportowego. Równie istotny był aspekt towarzyski: w sobotę wszyscy spotkaliśmy się na grillu a potem do późna przy akompaniamencie gitary śpiewaliśmy - i to w wielu językach.
Zawody nie mogłyby się odbyć bez wsparcia naszych sponsorów i przyjaciół. Bardzo dziękujemy Urzędowi Gminy Jordanów, Miastu Jordanów, Bankowi Spółdzielczemu w Jordanowie, firmom Drewal z Toporzyska oraz Rheidol - pasze i suplementy dla koni i wielu innym.