Mamy to!

Wiemy, jak wiele z Was na to czekało. I się doczekaliście. Przed Wami nasza oferta na zimowiska w Folwarku Toporzysko - kliknijcie tutaj, by ją pobrać. Tradycyjnie już, zapraszamy na obozy dla jeźdźców i narciarzy. Tylko u nas dzieci i młodzież może spędzić zimowe ferie i w siodle, i na stoku śmigając na jednej z czterech gór położonych bezpośrednio w naszej okolicy. Na obozowiczów czeka zespół pasjonatów: edukatorów, instruktorów i nauczycieli, na co dzień pracujących z młodzieżą i trenującą młodych jeźdźców z całej Polski. Oferujemy przytulne (2, 3 i 4-osobowe), drewniane pokoje z widokami na okoliczne lasy. Każdy pokój posiada pełen węzeł sanitarny.

Młodym jeźdźcom proponujemy m.in.

  • indywidualny jeździecki plan treningowy;
  • zajęcia jeździeckie w grupach maks. 6-osobowych;
  • pełne 60 minut jazdy - dla osób jeżdżących samodzielnie;
  • 30 minut jazdy z indywidualnym instruktarzem.

W naszej zimowej ofercie mamy też obozy o profilu jeździecko-narciarskim oraz narciarskim. Chcemy rozwijać sportowe pasje u Twojego dziecka. Dlatego oferujemy:

  • 15 godzin jazdy na stokach;
  • 5 zajęć narciarskich w grupach maks. 8-osobowych w wariancie jeździecko-narciarskim i 7 zajęć narciarskich w wariancie obozu narciarskiego.

 

Na ferie zapraszamy też rodziny. Z wielką przyjemnością Was ugościmy. Podczas gdy nasi opiekunowie zajmą się dziećmi, dorośli będą mogli wybrać się na narty, na konie lub… poleniuchować. Właśnie po to organizujemy turnusy rodzinne.

Potrzebny Wam transport? Damy radę! Dla większych grup jesteśmy w stanie zapewnić przejazd naszym busem. Meldujemy się w wyznaczonym miejscu i określonej porze, dostarczamy Wasze dzieci do Folwarku, a następnie odwozimy je całe i zdrowe po zakończonym turnusie.

Wszystkie informacje o ofercie zimowych obozów znajdziecie tutaj.