Tik tak, tik tak... Zegary nieubłagalnie odmierzają czas, jaki pozostał do końca 2023 roku. Nowy Rok jest tuż-tuż za rogiem, a zatem - to najlepszy czas, aby zaprosić Was na sylwestrową zabawę do Folwarku Toporzysko. Mamy dla Was dwie opcje: albo wpadacie do nas na cztery dni (29 grudnia - 1 stycznia) po brzegi wypełnione jeździecką zabawą, odpoczynkiem i sportowymi aktywnościami, albo bawicie się z nami tylko podczas Sylwestra.

W pierwszej opcji z trzema noclegami będziecie mogli m.in. wyruszyć w siodle w teren, uczestniczyć w grupowych jazdach konnych, wystartować w jeździeckiej familiadzie, a także popracować nad swoimi umiejętnościami jazdy w siodle. Uwaga - nasz bogaty program zrealizujemy bez względu na pogodę. Nasza profesjonalna infrastruktura pozwala na to, aby jeździć i trenować w każdych warunkach pogodowych.

Na sylwestrowy wieczór oraz noc przygotowaliśmy sylwestrową kolację, odliczanie do końca roku i nocne ognisko połączone z podziwianiem fajerwerków.

Naszą pełną propozycję na Sylwestra 2023 znajdziecie tutaj. I nie warto zwlekać z rezerwacją - czas płynie bardzo szybko.