Wraz z każdym chłodniejszym dniem, coraz intensywniej myślimy o Hibernatusie. Zimowe obozy zbliżają się szybkim krokiem i nic nie powstrzyma ich przed przybyciem do Folwarku Toporzysko. Zarezerwowaliście już miejsca? Lepiej z tym nie czekać – zapytania dostajemy dosłownie każdego dnia.

 

Dziś chcemy pokazać Wam, że nasze zimowiska są na maksa. Tak naprawdę i bez ściemniania. (Halo, jeśli nie mówi się już „na maksa”, to wybaczcie to boomerskie zagranie).

 

Na maksa, bo jeździcie codziennie

Jazdy są najważniejszym elementem naszego Hibernatusa. Dlatego pierwszy trening w siodle macie już w dniu przyjazdu. A ostatni? No oczywiście, że w ostatni dzień Waszego pobytu. Jeździć pod okiem naszych instruktorów będziecie codziennie.

 

Na maksa, bo jeździcie pełną godzinę

45-minutowe zajęcia dobre są w szkole. Wtedy każdy wyczekuje dzwonka, końca lekcji i początku przerwy. Co innego, gdy nie siedzi się w ławce, a w siodle na grzbiecie przepięknego konia i czuje się, jak świetnie nam się jeździ. Dlatego nasze treningi podczas zimowych obozów trwają pełną godzinę.

 

Na maksa, bo trenujecie na 100%

Czeka na Was doświadczona kadra instruktorów, która doskonale wie, jak przenieść Wasz na wyższy poziom. Możecie być pewni, że z tymi ludźmi uważnie się Wam przyglądającymi, poprawicie każdy element swojej jazdy. U nas nie ma pustych przejazdów czy bezsensownych ćwiczeń zapełniających trening. Wyjeżdżając z Folwarku Toporzysko będziecie po prostu lepszymi jeźdźcami.

 

Na maksa, bo w pełni wykorzystujemy to, co nam natura dała

Folwark Toporzysko, gdzie będziecie wypoczywać (jak już oczywiście zarezerwujecie miejsce), położony jest na Podbabiogórzu, pośród lasów, wzniesień, łąk. To tereny, które młodym jeźdźcom dają mnóstwo możliwości – na terenowe jazdy w śniegu, na kulig, czy też na… sanki. I my te wszystkie możliwości wykorzystujemy. Razem z Wami i dla Was, rzecz jasna.

 

Na maksa, bo program zajęć wypełniony jest po brzegi

Nie jest łatwo zostać wychowawcą w Folwarku Toporzysko. Zapraszamy do nas tylko najlepszych, najbardziej kreatywnych i najbardziej uśmiechniętych. Program zajęć każdego turnusu napakowany jest atrakcyjnymi zajęciami po to, aby wszyscy byli zawsze w wybornych nastrojach.