Zimowiska Hibernatus zbliżają się do Folwarku Toporzysko wielkimi krokami. A więc i my pokażemy Wam, dlaczego słowo „blisko” powinno się Wam kojarzyć z naszymi zimowymi obozami. I nie, nie chodzi nam wcale o to, że „blisko” rymuje się ze „ślisko”

 

Blisko do Folwarku Toporzysko

Nasze położenie jest jedną z naszych największych zalet. Jesteśmy zlokalizowani tuż pod wiekowym borem, z dala od innych domów, dróg, zabudowań. Jak okiem sięgnąć – wokół nas nie uświadczycie żadnych innych budynków niż nasze. Ale ktoś mógłby sobie pomyśleć, że to nasze przepiękne Podbabiogórze jest na końcu świata. Że tu się nie da dostać albo że trzeba jechać do nas godzinami.

Dlatego w tym sezonie wprowadzamy nowe udogodnienie, które nas jeszcze bardziej do Was przybliży. Zapewniamy możliwość transportu. Nasz bus zjawi się w wyznaczonym miejscu, by zabrać Was do Folwarku. A na koniec turnusu – odwieziemy Was prosto do rodziców.

 

Blisko na konia

Z czego słyniemy najbardziej? Z naszej jeździeckiej oferty. Dlatego każdego dnia obozowiska najbliżej będziecie mieć na siodło właśnie. Pierwsza jazda już w pierwszy dzień pobytu, ostatnia – w dniu wyjazdu. Trenujecie codziennie, bez względu na pogodę. Nasza profesjonalna infrastruktura – duża, zadaszona ujeżdżalnia - pozwala na treningi także w śnieg czy deszcz. Pamiętajcie też, że dla zaawansowanych mamy indywidualne kursy zimowe z zajęciami jeździeckimi.

 

Blisko na stoki narciarskie

Niedaleko nas znajdują się cztery stoki narciarskie z wyciąganiem i naśnieżaniem. Jeśli wybierzecie turnus w wariancie jeździecko-narciarskim lub po prostu narciarskim, będziecie mogli śmigać na nich bez żadnych ograniczeń. Kilka chwil jazdy naszym busem, założenie butów, nart i… już wskakujecie na orczyk lub krzesełko.

 

Blisko natury

Okna Waszego pokoju będą wychodzić na zielone morze lasów. A tam, morze. Ocean! Ogrom drzew. Wystarczy kilka kroków z ośrodka, by znaleźć się na turystycznym szlaku i rozpocząć spacer w lesie czy łąką. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że podczas turnusu wypatrzycie u nas sarnę, lisa, zająca. Czyż nie brzmi to dobrze?

 

Blisko zdrowia

Wyjazd na Hibernatusa to nie tylko podnoszenie jeździeckich umiejętności. To również wzmacnianie swojego zdrowia. U nas będziecie oddychać czystym, świeżym powietrzem. U nas będziecie jeść śniadania, obiady, kolacje przygotowywane na miejscu i w oparciu o lokalne składniki. U nas będziecie mieli wiele możliwości, aby ruszać się na świeżym powietrzu. To wszystko będzie sprzyjać Waszemu zdrowiu.

 

Mamy nadzieję, że nasz tekst sprawił, że jesteście bardzo, bardzo blisko podjęcia decyzji o rezerwacji miejsc na zimowych obozach Hibernatus w Folwarku Toporzysko.