Zapraszamy na jeździeckie konsultacje z Aleksandrą Mudry! Odbędą się one w Folwarku Toporzysko w pierwszy weekend marca: 9-10 marca. To idealna okazja, aby przygotować się do sezonu otwartego. W przygotowaniach tych nie przeszkodzi nam nawet niepogoda: dysponujemy dwoma zadaszonymi halami.

O PROWADZĄCEJ

Aleksandra Mudry - swoją przygodę z końmi zaczęła 17 lat temu. Na co dzień prowadzi treningi w okolicach Poznania, posiada uprawnienia instruktora sportu oraz międzynarodowy certyfikat IGEQ 2. Ola pracuje z osobami na różnym stopniu wyszkolenia, zarówno jeźdźca, jak i konia. Podczas treningów szczególną uwagę zwraca na komunikację z koniem poprzez rozluźnienie, elastyczność, balans i rytm. 

Pierwsze sukcesy osiągała wraz ze swoim kucem grupy E - Magim K. Dwa razy sięgnęli po złoto Halowego Pucharu Polski w latach 2011 i 2012. Dwukrotnie wygrywali ogólnopolski ranking Małych Koni w latach 2010 i 2011.

Kilka lat później, jej podstawowym koniem został siwy Calantino, z którym pracowała od 4 roku życia. 8 lat wspólnej przygody doprowadziły ich od pierwszych skoków, do poziomu krajowego Grand Prix 145 cm. 

Obecnie Ola pracuje z dwoma obiecującymi młodymi końmi: 5-letnim Carlosem de Verde oraz 6-letnim Chaccobelem, których karierę sportową prowadzi od zera.

CENNIK

Cena uczestnictwa: 450 zł za jeden dzień z koniem, w tym: trening indywidualny i poczęstunek kawowy.

  • 150 zł/ wolny słuchacz za dzień
  • 250 zł/ wolny słuchacz za dwa dni
  • boks dla konia 50 zł/dzień

Istnieje możliwość wykupienia obiadu (kuchnia regionalna) oraz noclegu na miejscu - opłata wg cennika.

ZAPISY

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule prosimy wpisać "szkolenie z A. Mudry", a w treści maila informacje o uczestniku, jego koniu, potrzebie wykupienia obiadu, boksu, bądź zakwaterowania oraz potwierdzenie przelewu zaliczki za szkolenie.

Zaliczkę w kwocie 150 zł za szkolenie prosimy kierować na konto:

Folwark Toporzysko Dariusz Waligórski

34-240 Jordanów, Toporzysko 454

NIP: 6771698390

Rachunek bankowy: 47109025900000000143260876

Tytułem: "Zaliczka za szkolenie z A. Mudry + (nazwisko uczestnika)."

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku nie zapisania się wymaganej minimalnej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie możliwość odwołania szkolenia.