Dowody na to, że ujeżdżenie może być popularną dyscypliną, a także dyscypliną, w której może być atmosfera i współpraca. I tym razem wsparcie całej ekipy Folwarku spowodowało, że kolejna - druga już edycja tegorocznego cyklu zawodów Topo-Cup zakończyła się sukcesem. Z edycji na edycję uczymy się kolejnych rzeczy, by iść w stronę potrzeb zawodników i koni, co spowodowało, że uzyskaliśmy tym razem rekordową ilość konkursów.
Tak przedstawiają się czołowe miejsca Rund Topo- Cup

Runda BMD Horses Transport Topo- Cup:
- Magdalena Agaś- Be brave royal higness
- Zofia Pietrzyk Nowak- Cheridon silvanus
- Anna Gołąb Tullamore Express
Runda Topo- Cup Profi:
- Magdalena Agaś- Zando
- Emilia Rucka- Faber
- Magdalena Szymulańska- Asłan
Runda Topo- Cup Master:
- Magdalena Prochot- Filip Paker
- Aleksandra Barszczak- Beatrycze
- Monika Maśka- Noras - Lancelot z Dworu
Pozostałe wyniki dostępne w systemie Live Jumping.
Dziękujemy bardzo Sponsorom Imprezy:
- DMB Horses Transport - www.profesjonalnyprzewozkoni.pl
- Sklep Jeździecki White Horse
- Drewal
- Bank Spółdzielczy Jordanów
- Sklep Jeździecki Horse- Trade
- Zadbane- Konie.pl
Partnerom:
- Gmina Jordanów
- Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Ogromne podziękowania należą się:
- Sędziom- Sędzi Głównej Pani Izabeli Popławskiej,
- Sędzi Ewie Zarębie
- Komisarz Gabrieli Nowickiej
- Lekarzowi zawodów- Tomaszowi Nogaj
- Pawłowi Dziża- za ogarnianie Systemu oraz nieustannie wychodzenie na przeciw zawodnikom
- Beacie Zając - za wytrwały głos zawodów
- Opiece medycznej- firmie Fastmed
- Pracownikom Folwarku - Stajennym, Recepcji oraz Paniom z Kuchni- wszystko grało na tip- top!
- Właścicielowi Ośrodka - Dariuszowi Waligórskiemu za wytrwałe znoszenie naszych próśb i potrzeb i sprawne działania poprawiające komfort Obsługi i Zawodników.
Gratulujemy Sekcji Ujeżdżeniowej za ogromny progres w pracy i świadomości startów:
- Mai Olszowskiej
- Nikoli Zając
- Hani Nogaj
- Darii Gaudyn
- Leny Jendrysik
- Justynie Foszner
W tym miejscu chcieliśmy podziękować Opiekunom Sekcji- p. Kasi i p. Oli za ogrom pracy wkładany w Ich rozwój oraz Rodzicom za czujność nad każdym detalem.
Gratulujemy także Reprezentantce Folwarku- Magdzie Agaś za świetną formę i utrzymanie najwyższych lokat w konkursach.
Kolejna edycja z datą 12-13 września zbliża nas wielkimi krokami do wielkiego finału, który będzie dla wszystkich zawodników nie lada gratką na mapie małopolskiego ujeżdżenia.
Do zobaczenia!
Dyrektor Zawodów
Aleksandra Adamczyk- Jabcoń





