Dowody na to, że ujeżdżenie może być popularną dyscypliną, a także dyscypliną, w której może być atmosfera i współpraca. I tym razem wsparcie całej ekipy Folwarku spowodowało, że kolejna - druga już edycja tegorocznego cyklu zawodów Topo-Cup zakończyła się sukcesem. Z edycji na edycję uczymy się kolejnych rzeczy, by iść w stronę potrzeb zawodników i koni, co spowodowało, że uzyskaliśmy tym razem rekordową ilość konkursów.

Tak przedstawiają się czołowe miejsca Rund Topo- Cup

Runda BMD Horses Transport Topo- Cup:

  1. Magdalena Agaś- Be brave royal higness
  2. Zofia Pietrzyk Nowak- Cheridon silvanus
  3. Anna Gołąb Tullamore Express

Runda Topo- Cup Profi:

  1. Magdalena Agaś- Zando
  2. Emilia Rucka- Faber
  3. Magdalena Szymulańska- Asłan

Runda Topo- Cup Master:

  1. Magdalena Prochot- Filip Paker
  2. Aleksandra Barszczak- Beatrycze
  3. Monika Maśka- Noras - Lancelot z Dworu

Pozostałe wyniki dostępne w systemie Live Jumping.

Dziękujemy bardzo Sponsorom Imprezy:

Partnerom:

  • Gmina Jordanów
  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Ogromne podziękowania należą się:

  • Sędziom- Sędzi Głównej  Pani Izabeli Popławskiej, 
  • Sędzi Ewie Zarębie
  • Komisarz Gabrieli Nowickiej
  • Lekarzowi zawodów- Tomaszowi Nogaj
  • Pawłowi Dziża- za ogarnianie Systemu oraz nieustannie wychodzenie na przeciw zawodnikom
  • Beacie Zając - za wytrwały głos zawodów
  • Opiece medycznej- firmie Fastmed
  • Pracownikom Folwarku - Stajennym, Recepcji oraz Paniom z Kuchni- wszystko grało na tip- top!
  • Właścicielowi Ośrodka - Dariuszowi Waligórskiemu za wytrwałe znoszenie naszych próśb i potrzeb i sprawne działania poprawiające komfort Obsługi i Zawodników.

Gratulujemy Sekcji Ujeżdżeniowej za ogromny progres w pracy i świadomości startów:

  • Mai Olszowskiej
  • Nikoli Zając
  • Hani Nogaj 
  • Darii Gaudyn
  • Leny Jendrysik
  • Justynie Foszner

W tym miejscu chcieliśmy podziękować Opiekunom Sekcji- p. Kasi i p. Oli za ogrom pracy wkładany w Ich rozwój oraz Rodzicom za czujność nad każdym detalem.

Gratulujemy także Reprezentantce Folwarku- Magdzie Agaś za świetną formę i utrzymanie najwyższych lokat w konkursach.

Kolejna edycja z datą 12-13 września zbliża nas wielkimi krokami do wielkiego finału, który będzie dla wszystkich zawodników nie lada gratką na mapie małopolskiego ujeżdżenia.

Do zobaczenia!

Dyrektor Zawodów

Aleksandra Adamczyk- Jabcoń