Już po raz XVI na terenie KS BÓR w Toporzysku odbył się piknik integracyjny pod hasłem „Hipoterapia łączy”. Tym razem naszymi gośćmi byli uczestnicy codziennych zajęć hipoterapii z powiatu suskiego. Tego roku pogoda była rewelacyjna, dzięki czemu mogliśmy ubarwić gościom piknik wieloma atrakcjami.

Pokaz jazdy w damskim siodle wykonany przez naszą instruktorkę Magdalenę Kosman, a także pokaz tzw. kadryla wykonany przez uczniów szkoły kształcącej w zawodzie jeździec z filią w Toporzysku.

Ponadto, po raz kolejny zawitali do nas zaprzyjaźnieni strażacy z OSP Toporzysko oraz ratownicy medyczni z firmy FASTMED, którzy zostali powitani wielkim zainteresowaniem. Dzięki ich życzliwości uczestnicy pikniku mogli przyjrzeć się z bliska przyrządom i niezbędnemu wyposażeniu specjalistycznych samochodów.

Równie wielkim zainteresowaniem cieszyła się obecność naszej zaprzyjaźnionej Małgorzaty Kowalczyk-Myszy, która zachwyciła swymi pomysłami i kreatywnością w wykonywaniu kwiatów z bibuły.

Jedną z bardziej wyczekiwanych atrakcji była jednak obecność naszych dzielnych koni i możliwość przejażdżki na ich grzbietach.

Na zgromadzonych gości czekały pyszne wypieki oraz gorący posiłek, a także dania z grilla. Dziękujemy serdecznie wszystkim za miłą atmosferę i liczymy, że kolejna edycja pikniku przyniesie nam równie piękną aurę.

Galerię zdjęć z pikniku można obejrzeć tutaj. Autorką zdjęć jest Małgorzata Kowalczyk-Mysza.