Klub Sportowy "Bór"
Stowarzyszenie, Organizacja Pożytku Publicznego - szkolenie jeździeckie, hipoterapia, kultywowanie tradycji kawaleryjskich
KJK CJZW THERIOS
Rekreacja jeździecka, wypoczynek, obozy dla dzieci i mlodzieży, organizacja imprez. Pensjonat dla koni, dzierżawa.
Gospodarstwo agroturystyczne
Pensjonat dla koni, dzierżawa, konie na sprzedaż. Warunki noclegowe, atrakcje w okolicy, wypoczynek dla każdego.

Witamy

Treningi i konsultacje ujeżdżeniowe

Treningi i konsultacje ujeżdżeniowe
Zapraszamy na treningi i konsultacje ujeżdżeniowe z instruktorem sportu Katarzyną Waligórską. Podstawą i ideą zajęć jest praca nad podstawowymi  elementami  celem wypracowania jak najlepszej współpracy jeźdźca z koniem.

Zapraszam serdecznie - K.Waligórska 


Puchar Babiej Góry

 Puchar Babiej Góry

KS „Bór”Toporzysko zaprasza na kolejną edycję zawodów z cyklu Puchar Babiej Góry.

Tak jak w poprzednich latach prowadzona będzie klasyfikacja pucharowa, a dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody. Poniżej prezentujemy Regulamin rozgrywek oraz terminy zawodów.

W dniach 25-26 kwietnia zapraszamy na zawody rozpoczynające rywalizację, (propozycję tutaj)a miłośników tradycji kawaleryjskiej zapraszamy na zawody Militari rozgrywane o Buzdygan płk dr Bronisława Lubienieckiego.

Propozycje zawodów Militari prezentujemy tutaj.


Serdecznie zapraszamy!

Obóz jeździecki "Osiodłaj Swoje Marzenia" 2014

Obóz jeździecki

Drogi Rodzicu, Opiekunie! Jeżeli, masz zamiar zorganizować dzieciom będącym pod Twoją opieką wyjątkowe, niezapomniane, pełne wrażeń i dużej dawki adrenaliny a przy tym bezpieczne wakacje letnie to trafiłeś na właściwą ofertę. Ośrodek Jazdy Konnej „Bór” Toporzysko jest, bowiem miejscem najbardziej odpowiednim, aby wypełnić treścią wszystkie wyżej wymienione przymioty udanych wakacji. Oferujemy tygodniowe i dwutygodniowe obozy jeździeckie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży i zapewniamy, że przygotowany wachlarz zajęć (nie tylko jeździeckich) wypełni, wypoczywającej u nas od całorocznych szkolnych obowiązków młodzieży, cały czas w stopniu gwarantującym brak jakichkolwiek kłopotów związanych z brakiem apetytu czy też trudnościami z zaśnięciem. Naszą tradycją jest, że udział w zajęciach jest dobrowolny i program pobytu budowany jest przy współudziale młodzieży.


Majówka Babiogórska

Majówka Babiogórska

Co prawda zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, ale należy ją już szybko żegnać, saneczki i narty powoli odłożyć aby    czekały na przyszłoroczną zimę. Pogoda coraz częściej zachęca do wychodzenia z domu nie tylko do pracy i na zakupy, ale i na łono natury. Nie ma piękniejszego doznania niż obserwowanie jak przyroda budzi się do życia, jak rozkwita…. 

Wczasy rodzinne 2014

Wczasy rodzinne 2014
Mamy przyjemność zaprosić w okresie letnim rodziny na pobyty indywidualne.
Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 2,3-osobowe w nowo powstałym skrzydle budynku.
Wakacje to czas aktywnego wypoczynku, ale i błogiego leniuchowania na leśnych polanach, z książką, w promieniach wakacyjnego słońca. Nie zmarnuj swojego czasu - przyjedź do nas!

Obóz z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi

Obóz z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi

Wszystkich, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności jeździeckie poprzez intensywne szkolenie zapraszamy na obozy z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi.
Zapewniamy konie i kuce przygotowane ujeżdżeniowo i skokowo, będące w stałym treningu sportowym, odpowiednie zarówno dla mniej, jak i bardziej zaawansowanych jeźdźców.Sukces zawodniczki KS "Bór" w zawodach w damskim siodle!

Sukces zawodniczki KS
Z okazji dnia kobiet, LKJ LEWADA ZAKRZÓW zorganizował zawody w damskim siodle,
pod nazwą Lady's cup przy ZR i ZT w ujeżdżeniu i skokach.