Klub Sportowy "Bór"
Stowarzyszenie, Organizacja Pożytku Publicznego - szkolenie jeździeckie, hipoterapia, kultywowanie tradycji kawaleryjskich
KJK CJZW THERIOS
Rekreacja jeździecka, wypoczynek, obozy dla dzieci i mlodzieży, organizacja imprez. Pensjonat dla koni, dzierżawa.
Gospodarstwo agroturystyczne
Pensjonat dla koni, dzierżawa, konie na sprzedaż. Warunki noclegowe, atrakcje w okolicy, wypoczynek dla każdego.

Witamy

Walne zgromadzenie 2014

Walne zgromadzenie 2014

Szanowni Państwo, informujemy, że dnia 26 lipca 2014r o godz.17,00 odbędzie się Walne Zebranie członków Klubu Sportowego "Bór" w Toporzysku.Puchar Babiej Góry - skoki.

 Puchar Babiej Góry - skoki.

KS „Bór”Toporzysko zaprasza na kolejną edycję zawodów z cyklu Puchar Babiej Góry.

Tak jak w poprzednich latach prowadzona będzie klasyfikacja pucharowa, a dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody. Poniżej prezentujemy Regulamin rozgrywek oraz terminy zawodów.

W dniu 27.07.2014 zapraszamy na zawody towarzyskie i regionalne w skokach o Puchar Babiej Góry.

Propozycje zawodów skokowych znajdziesz tutaj

Serdecznie zapraszamy!

Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ

Egzamin na odznaki jeździeckie PZJ
Termin: 26.07.2014

Wszystkich chcących udokumentować swoje umiejętności jeździeckie serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka na kolejny w tym roku egzamin na odznaki jeździeckie.


Obóz jeździecki "Osiodłaj Swoje Marzenia" 2014

Obóz jeździecki

Drogi Rodzicu, Opiekunie! Jeżeli, masz zamiar zorganizować dzieciom będącym pod Twoją opieką wyjątkowe, niezapomniane, pełne wrażeń i dużej dawki adrenaliny a przy tym bezpieczne wakacje letnie to trafiłeś na właściwą ofertę. Ośrodek Jazdy Konnej „Bór” Toporzysko jest, bowiem miejscem najbardziej odpowiednim, aby wypełnić treścią wszystkie wyżej wymienione przymioty udanych wakacji. Oferujemy tygodniowe i dwutygodniowe obozy jeździeckie, przeznaczone dla dzieci i młodzieży i zapewniamy, że przygotowany wachlarz zajęć (nie tylko jeździeckich) wypełni, wypoczywającej u nas od całorocznych szkolnych obowiązków młodzieży, cały czas w stopniu gwarantującym brak jakichkolwiek kłopotów związanych z brakiem apetytu czy też trudnościami z zaśnięciem. Naszą tradycją jest, że udział w zajęciach jest dobrowolny i program pobytu budowany jest przy współudziale młodzieży.


Obóz z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi

Obóz z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi

Wszystkich, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności jeździeckie poprzez intensywne szkolenie zapraszamy na obozy z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi.
Zapewniamy konie i kuce przygotowane ujeżdżeniowo i skokowo, będące w stałym treningu sportowym, odpowiednie zarówno dla mniej, jak i bardziej zaawansowanych jeźdźców.Wczasy rodzinne 2014

Wczasy rodzinne 2014
Mamy przyjemność zaprosić w okresie letnim rodziny na pobyty indywidualne.
Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 2,3-osobowe w nowo powstałym skrzydle budynku.
Wakacje to czas aktywnego wypoczynku, ale i błogiego leniuchowania na leśnych polanach, z książką, w promieniach wakacyjnego słońca. Nie zmarnuj swojego czasu - przyjedź do nas!