Nasz ośrodek stanowi kompleks kilku budynków. W związku z tym oferowane przez nas miejsca noclegowe dzielimy na dwa rodzaje i prosimy o uwzględnienie tego podziału przy dokonywaniu rezerwacji:

Część hotelowa – pokoje 2- i 3-osobowe z łazienkami w najnowszej części ośrodka.

 

 

Część pensjonatowa – pokoje 2-,3-,4- i jeden 5- osobowy wyposażone w łazienki, oraz 4 pokoje na które przypadają 2 łazienki.

Miejsca te różnią się standardem wyposażenia, a co za tym idzie - także ceną. Po szczegóły odsyłamy do zakładki „cennik”, a w dziale „galeria zdjęć” możecie Państwo obejrzeć, jak pokoje się prezentują.
Na terenie ośrodka oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Z uwagi na zasilanie ośrodka w energię elektryczną z własnego źródła (agregat prądotwórczy) zaleca się gościom zabranie ze sobą latarek elektrycznych.
Nasz ośrodek jest miejscem przyjaznym zwierzętom (dużym i małym). Możecie Państwo przybyć do nas ze swoim pupilem. Wymagamy tylko, abyście Państwo po nim sprzątali i pilnowali, aby nie zakłócał spokoju pozostałym gościom oraz folwarkowym zwierzętom.

 

Uwaga - ośrodek jest zasilany w energię elektryczną z agregatu. Prąd nie jest dostępny przez całą dobę, z tego powodu polecamy zabrać ze sobą latarki.