Zapraszamy do odpoczynku w Folwarku Toporzysko. W naszym ośrodku będziecie wypoczywać w drewnianym ośrodku położonym tuż na skraju wiekowego boru. Okna Waszego pokoju będą wychodzić wprost na szumiące drzewa, a zaraz po wyjściu z ośrodka traficie na jeden z wielu szlaków i ścieżek, pozwalających Wam podziwiać uroki Podbabiogórza, wędrować górami oraz lasami. 

 

Po szczegóły odsyłamy do zakładki „cennik”, a w dziale „galeria zdjęć” możecie Państwo obejrzeć, jak pokoje się prezentują.
Na terenie ośrodka oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Z uwagi na zasilanie ośrodka w energię elektryczną z własnego źródła (agregat prądotwórczy) zaleca się gościom zabranie ze sobą latarek elektrycznych.
Nasz ośrodek jest miejscem przyjaznym zwierzętom (dużym i małym). Możecie Państwo przybyć do nas ze swoim pupilem. Wymagamy tylko, abyście Państwo po nim sprzątali i pilnowali, aby nie zakłócał spokoju pozostałym gościom oraz folwarkowym zwierzętom.

 

Uwaga - ośrodek jest zasilany w energię elektryczną z agregatu. Prąd nie jest dostępny przez całą dobę, z tego powodu polecamy zabrać ze sobą latarki.