Back to Top

Witamy na naszej stronie

Stadnina Koni w Toporzysku

Folwarczny Blog

Złap lisa, czyli Hubertus w Folwarku Toporzysko

Zrobi wszystko, by zmylić pogoń. Będzie uciekał przez zagajniki, lasy i pola. Wespnie się na strome zbocza, tylko po to, by zaraz puścić się w dół. Wynajdzie najdziksze ostępy, byleby tylko móc się w nich skryć. Komu uda się go dopaść? Hubertus w Toporzysku zapowiada się fascynująco.

Czytaj więcej...

Aktywni, do Folwarku!

Lubisz ruch? Sport? Aktywność? W takim razie już teraz rezerwujemy Ci miejsce w naszym Folwarku. Bo znajdziesz tu wszystko, czego trzeba Ci do szczęścia. Zapoznaj się z naszym poradnikiem dla miłośników aktywności wszelakiej.

Czytaj więcej...

Zabytki do zobaczenia

Pisząc o Folwarku Toporzysko, bardzo często podkreślamy, jak dobrze jeździ się u nas konno, wędruje po okolicznych, niekończących się lasach albo po prostu wypoczywa. Nie jest to jednak pełen obraz możliwości na spędzenie wolnego czasu. W promieniu ok. 30 kilometrów od Folwarku znajduje się zaskakująco dużo zabytków i historycznych budynków, które zaciekawią każdego. Oto nasz przegląd i rekomendacje, co warto zobaczyć podczas pobytu w naszym ośrodku.

Czytaj więcej...

Kupony mają moc!

Przyglądając się ofercie naszych wydarzeń (takich jak Toporiada czy Hibernatus), na pewno natrafiliście na słowo „kupony”. Jeśli nie wiecie, do czego służą, a chcielibyście poznać ich moc, musicie przeczytać ten wpis. Inaczej ominie Was naprawdę atrakcyjna promocja…

Czytaj więcej...

Kierunek: Hibernatus 2018

W Folwarku Toporzysko opracowaliśmy autorski program zimowych obozów, który spodoba się każdemu. Proponujemy Wam ferie dla koniarzy i narciarzy. Gdzie indziej będziecie mogli spędzić zimowy wypoczynek i w siodle, i w narciarskich butach? No właśnie – dlatego zapraszamy do Folwarku!

Czytaj więcej...

Toporiada

To jedno z najważniejszych jesiennych wydarzeń organizowanych w Folwarku Toporzysko. A także jedno z najbardziej wyczekiwanych. Skąd taka popularność Toporiady?

Czytaj więcej...