Back to Top

Witamy na naszej stronie

Stadnina Koni w Toporzysku

Folwarczny Blog

Konny maj-raj

Maj stoi pod znakiem konia, siodeł, podków, jazd. A przynajmniej u nas. Przekonajcie się, jak smakowite atrakcje przygotowaliśmy w tym miesiącu dla wszystkich miłośników tych pięknych zwierząt.

Czytaj więcej...

Dlaczego Dzień Czekolady najlepiej smakuje w Folwarku Toporzysko?

Dziś swoje święto obchodzi słodycz, która najlepiej smakuje w kostkach. Ewentualnie tabliczkach. Można lubić ją czarno-gorzką albo przeciwnie: biało-słodką. W swej klasycznej formie bywa nadziewana orzechami laskowymi, te bardziej awangardowe mają w sobie herbatniki czy inne ciasteczka. Ale co sprawia, że czekolada najwyborniej smakuje właśnie u nas?

Czytaj więcej...

W ruchu! Akademia Wypoczynku odc. 3

Wydawać by się mogło, że odpoczywać można tylko w pozycji leżącej, ewentualnie półleżącej czy siedzącej. W bezruchu. Z kontemplacyjnym spojrzeniem albo nawet zamkniętymi oczami. My jednak udowodnimy Wam, że u nas w Folwarku odpoczywa się aktywnie.

Czytaj więcej...

Akademia Wypoczynku wg Folwarku Toporzysko

Gdy zewsząd słyszycie zachęty do biegania, dźwigania ciężarów i jazdy na rowerze do upadłego, byleby tylko zdążyć wymodelować sylwetkę przed latem, my mamy dla Was inny komunikat. A brzmi on po prostu: „Wypoczywajcie!” I chcemy Wam podpowiedzieć, jakie są na to nasze sprawdzone sposoby. Zapraszamy do Akademii Wypoczynku.

Czytaj więcej...

Majówka: kumulacja

Idziemy na całość. Nasza majówka trwa aż 9 dni, podczas których odpoczniecie jak nigdy, wyjeździcie się w siodle za wszystkie czasy, a uśmiech będzie wam towarzyszyć od świtu do zmierzchu. Jak podoba się wam taka propozycja?

Czytaj więcej...

Oskary w Folwarku

Zamiast czerwonego dywanu – kobierzec z zielonej trawy. Zamiast fotografów cykających zdjęcia – cykające wokół świerszcze. Zamiast celebrytów Hollywood – nasze piękności ze stajni. Tak mogłaby wyglądać ceremonia wręczenia Oskarów w Folwarku Toporzysko.

Czytaj więcej...

My kontra mróz

Cała Polska już od kilku dni trzęsie się na samą myśl o sunących ku nam chłodach. Teoretycznie my w Folwarku, drewnianej chacie położonej hen z dala i na skraju lasu, powinniśmy obawiać się najbardziej. Ale jesteśmy spokojni. Dlaczego?

Czytaj więcej...

Strona 1 z 4