Back to Top

Witamy na naszej stronie

Stadnina Koni w Toporzysku

Folwarczny Blog

Folwark Toporzysko czeka na Świętego Mikołaja

Co roku, gdy 6 grudnia jest już naprawdę blisko, w Folwarku wyczekujemy wizyty wyjątkowego gościa. Jako jedyny zajeżdża pod nasz ośrodek saniami z reniferami. Nie inaczej jest tym razem. Znów zastanawiamy się, czy spełni nasze prośby z tradycyjnego listu?

Czytaj więcej...

Prezentowy poradnik

Wierzcie lub nie, zgadzajcie się lub zaprzeczajcie, ale… zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Tak, wiemy, że czas pędzi obłąkańczo. Dlatego wychodzimy z pomocną inicjatywą i podpowiadamy, jakie i komu świąteczne prezenty możecie sprawić dzięki Folwarkowi Toporzysko.

Czytaj więcej...

Spędź listopad w Folwarku Toporzysko

Kolejna kartka w kalendarzu zerwana. Ale nie traćcie czasu na przejmowanie się upływem czasu. Przed Wami listopadowe atrakcje w Folwarku Toporzysko, dzięki którym ten jesienny miesiąc ma szansę okazać się całkiem, całkiem przyjemny. Zobaczcie, co dla Was szykujemy.

Czytaj więcej...

Folwark Toporzysko a kwestia deszczu

Chyba mało kto przepada za deszczem. Robi się wtedy zazwyczaj chłodno, szaro i mało zachęcająco. Na szczęście, w Folwarku wypracowaliśmy kilka sposobów, dzięki którym żadna plucha nie popsuje nam humoru. Poznajcie je i zaglądajcie do nas – nawet wtedy, gdy siąpi z nieba.

Czytaj więcej...

Pa pa, smogu!

O tym szkodliwym dla naszego zdrowia potworze słychać niemal codziennie. Codziennie też możemy go poczuć w nozdrzach, gardle i płucach. Chyba że wybierzemy się do Folwarku Toporzysko. U nas żaden smog Wam nie grozi.

Czytaj więcej...

Złap lisa, czyli Hubertus w Folwarku Toporzysko

Zrobi wszystko, by zmylić pogoń. Będzie uciekał przez zagajniki, lasy i pola. Wespnie się na strome zbocza, tylko po to, by zaraz puścić się w dół. Wynajdzie najdziksze ostępy, byleby tylko móc się w nich skryć. Komu uda się go dopaść? Hubertus w Toporzysku zapowiada się fascynująco.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 2