Idziemy na całość. Nasza majówka trwa aż 9 dni, podczas których odpoczniecie jak nigdy, wyjeździcie się w siodle za wszystkie czasy, a uśmiech będzie wam towarzyszyć od świtu do zmierzchu. Jak podoba się wam taka propozycja?

Można marzyć o wygranej kumulacji w Lotto. Można też skorzystać z naszej majowej kumulacji i wcielić marzenia w życie. Bo u nas marzenia się spełniają. Oto bowiem mamy dla was 9 dni (28 kwietnia – 6 maja) po brzegi wypełnionych atrakcjami. A że sam maj jest w Toporzysku jednym z najbardziej uroczych miesięcy w roku. Wiosna w pełni, zieleń dookoła, błogość w powietrzu.

Byście się za bardzo nie rozleniwili, proponujemy codzienne jazdy konne pod okiem naszych najbardziej pogodnych instruktorów. 9 dni = 9 jazd. Dzień po dniu, trening za treningiem. Czy może być lepszy sposób na poszerzenie swoich umiejętności i poprawę techniki jazdy? A jeśli będzie wam mało, możecie wykupić sobie dodatkowe jazdy. Naszym dzielnym koniom sił nie braknie. Po tak solidnej dawce ćwiczeń na ujeżdżalni oraz w terenie, staniecie się wyraźnie lepszymi jeźdźcami. Tak dobrymi, że z łatwością zdacie egzamin na odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego. Zorganizujemy go pod koniec majówki. Jest więc bardzo realne, że z Folwarku wyjedziecie z masą pozytywnych wspomnień i własną odznaką.

A co poza jazdami? Nasi opiekunowie już dziś mają dziesiątki pomysłów, na jaką wycieczkę was zabrać, jaką górę pokazać czy jak zorganizować wam wieczór pełen gier i zabaw. Na nudę czasu mieć nie będziecie. Na sam koniec uznacie, że te 9 dni to było za mało. Ciężko będzie wam się rozstać z naszymi niekończącymi się lasami, pagórkami i łąkami.

Energii do tych wszystkich zajęć, wyzwań, ruchu dostarczać wam będą nasze panie kucharki. Ich tajemne, zazdrośnie strzeżone receptury i kulinarne przepisy (w tym na absolutnie przepyszne ciasto drożdżowe). To one będą Was karmić 4 razy dziennie, wykorzystując wyłącznie świeże, lokalne składniki. Kto jeszcze u nas nie był, ten zdziwi się, jak świeże powietrze i folwarczny klimat zwiększają apetyt.

To co, gracie w naszą kumulację? Jeśli tak, to już dziś rezerwujcie sobie miejsce w naszym drewnianym Folwarku. I odliczajcie dni do 28 kwietnia.

 

Majówka: kumulacja

28 kwietnia – 6 maja

  • 1 jazda dziennie – łącznie 9 jazd
  • możliwość wykupienia jazd dodatkowych
  • egzamin na odznakę jeździecką PZJ
  • 8 noclegów
  • ubezpieczenie NNW
  • opieka wychowawcy 
  • 4 posiłki dziennie

Cena 1400,00 zł

10% zniżki przy rezerwacji do 15 marca

5% zniżki przy rezerwacji do końca marca