Jeszcze tylko przez kilkanaście dni można przekazywać swój 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego. Prosimy Was o wsparcie dla Klubu Sportowego „Bór”, który w Folwarku prowadzi hipoterapię dla niepełnosprawnych dzieci oraz młodzieży. Oto 10 argumentów, którymi chcemy Was do tego przekonać.

Bo to dobre.

Przekazując 1% na hipoterapię, czynicie dobrą rzecz. Po prostu.

 

Bo pomagacie wielu ludziom.

Wspierając hipoterapię, wspieracie nie tylko niepełnosprawne dzieci oraz młodzież w ich procesie powrotu do zdrowia i rehabilitacji. Pomagacie również ich rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, opiekunom i znajomym. Ich wszystkich życie poprawi się właśnie dzięki Wam.

 

Bo wywołacie uśmiech.

I to nawet nie jeden, a kilka. Dzięki Waszemu pięknemu gestowi uśmiechną się i dzieci, i młodzież, i dorośli. A kto nie chciałby wywoływać uśmiechu?

 

Bo to wiarygodne.

Wszystkie zajęcia z hipoterapii są dokumentowane. Wiadomo, ile godzin pracowały konie, ile czasu z niepełnosprawnymi osobami spędzili opiekunowie oraz instruktorzy. Macie absolutną pewność, że Wasze pieniądze zostaną wydane na szczytny cel.

 

Bo do hipoterapii trzeba końskiego zdrowia.

Najciężej w hipoterapii pracują konie. To one dają najwięcej z siebie, aby pomóc w rehabilitacji i odzyskać zdrowie przez niepełnosprawne dzieci oraz młodzież. By dalej mogły skutecznie wspierać osoby potrzebujące, potrzebują karmy, opieki weterynaryjnej, sprzętu. Wasze pieniądze w tym pomogą.

 

Bo hipoterapia jest potrzebna.

Czas spędzony na koniu jest czasem bezcennym dla niepełnosprawnej młodzieży. Dzięki temu zyskują szansę na szybszy powrót do zdrowia. Hipoterapia jest naukowo sprawdzoną metodą rehabilitacji. To nie jest zabawa i rozrywka. To stosowany na całym świecie sposób, by osoby niepełnosprawne mogły pokonać zdrowotne przeszkody.

 

Bo hipoterapia jest kosztowna.

Najpierw trzeba przywieźć do Folwarku rehabilitowane osoby. Podczas pobytu u nas opiekują się nimi wykwalifikowani instruktorzy. Do dyspozycji dzieci i młodzieży są wyszkolone konie. Kryta ujeżdżalnia musi być czasem oświetlana. To wszystko generuje niemałe koszty. Prosimy Was o pomoc w ich pokryciu.

 

Bo dzięki Wam pomożemy większej grupie.

Im więcej środków z 1% otrzymamy, tym skuteczniejsza będzie nasza pomoc. I tym większą liczbę niepełnosprawnych dzieci oraz młodzieży będziemy mogli zaprosić na hipoterapię do Toporzyska. Bez Was nam się to nie uda.

 

Bo hipoterapia przynosi rezultaty.

Widzimy to na co dzień. I my, i instruktorzy, i rodzice osób niepełnosprawnych. Obserwujemy poprawę stanu zdrowia u dzieci i młodzieży. Ułatwiony kontakt z nimi. Ich zwiększoną świadomość otoczenia. Dzięki Waszym wpłatom te pozytywne efekty będą jeszcze wyraźniejsze, jeszcze większe, jeszcze bardziej oszałamiające.

 

Bo bez Was będzie bardzo trudno.

Prowadzona w Folwarku hipoterapia nie ma żadnego sponsora. Nikt nie wspiera nas finansowo. Jako Folwark nierzadko do niej dokładamy. Chcemy być jak najbardziej gościnni wobec potrzebujących osób. Dużo zajęć zostało ufundowanych właśnie dzięki 1%. Właśnie dzięki Wam. Dlatego prosimy: zostańcie z nami. Przekażcie 1% na hipoterapię niepełnosprawnych dzieci i młodzieży.

Klub Sportowy "Bór" Toporzysko

KRS: 0000157505