Drogie obozowiczki i mili obozowiczowie! Zapraszamy Was do współpracy przy realizacji filmu reklamowego Folwarku Toporzysko! Epickie dzieło, które oszołomi wszystkie Polki i Polaków nie powstanie bez Waszego udziału! Dlatego liczymy na Wasz odzew, Wasze zaangażowanie i Wasze filmiki!

Nie prosimy Was o wiele. Zależy nam tylko na tym, abyście na swoich ukochanych i nieodłącznych smartfonach nagrali kilka scenek, które najlepiej pokażą urok Folwarku Toporzysko. Może to być wschód słońca lub pełnia księżyca, trening na ujeżdżalni lub jazda w terenie, słodkie lenistwo na łące lub wędrówka po okolicznych górach.

Pokażcie w tych filmikach wszystko to, za co kochacie Folwark i dlaczego chcecie tu przyjeżdżać.

Im ciekawsze będą Wasze scenki, tym ciekawszy będzie film reklamowy. Wykorzystamy Wasze dzieła, by zmontować je w całość i zaprezentować światu. Zwłaszcza tej jego części, która jeszcze w Folwarku nie była i która jeszcze nie poznała uroków tego miejsca. Film będziemy pokazywać na Facebooku. To będzie też znakomita pamiątka dla Was. A także powód do dumy. Staniecie się przecież twórcami filmu, który zobaczą tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy fanów!

Swoje filmiki wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Już teraz bardzo Wam dziękujemy!