Ciekawi Was, co szykuje się u nas w pierwszym w pełni jesiennym miesiącu? Za chwilę wszystko stanie się jasne.

Niemal przez pół miesiąca trwać będzie jeszcze prowadzona przez nas crowdfundingowa zbiórka w serwisie PolakPotrafi.pl. To tam zbieramy datki na realizację kawaleryjskiego filmu „Ostatni Bój”, opowiadającego historię Pułku 3 Strzelców Konnych. To jednostka, która najdłużej ze wszystkich polskich oddziałów stawiała czoła niemieckiemu najeźdźcy. Wesprzeć możecie nas TUTAJ. Zachęcamy Was też do obejrzenia zdjęć z niedawnych planów filmowych: wiele zdjęć jest TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Październik to też tradycyjnie miesiąc Toporiady. W weekend 19-21 października zjadą się do nas obozowiczki i obozowicze, którzy gościli u nas w wakacje. W tym czasie będziemy jeździć konno, wspominać letnie przygody, a także bawić się przy wieczornym ognisku. I szyków nie popsuje nam nawet pogoda. Mamy przecież krytą ujeżdżalnię oraz wielki kominek w jadalni.

Poza tym nie braknie folwarcznego standardu, który nasze miejsce czyni tak szczególnym. A zatem – spacery po licznych ścieżkach i szlakach, które pod wpływem jesieni zmieniają się nie do poznania. Po długim okresie, gdy wokół wszystko było tak zielone, nadchodzi czas, gdy lasy mienią się dziesiątkami intensywnych barw. Przyglądamy się temu i podziwiamy.

Korzystać będziemy też ze sprzyjającej aury – nie raz i nie dwa wyciągniemy nasze konie na dłuższą wędrówkę po wzniesieniach oraz łąkach.

To wszystko stanie się jeszcze przyjemniejsze, jeśli zechcecie nas odwiedzić i przyłączyć się do naszej niecodziennej rutyny.