Lubisz ruch? Sport? Aktywność? W takim razie już teraz rezerwujemy Ci miejsce w naszym Folwarku. Bo znajdziesz tu wszystko, czego trzeba Ci do szczęścia. Zapoznaj się z naszym poradnikiem dla miłośników aktywności wszelakiej.

 Nie możesz żyć bez jazdy konnej? To u nas dowiesz się, co to znaczy „żyć pełnią życia”. W naszej stajni czeka ponad 50 koni. Prowadzimy zajęcia jeździeckie na każdym poziomie, a jeśli znakomicie czujesz się w siodle, to tuż za progiem Folwarku rozpościera się więcej niż 200 kilometrów konnych szlaków.

Wędrujesz? Z nami zajdziesz naprawdę daleko. Mnóstwo tras turystycznych, a na wyciągnięcie ręki wejście na szlaki prowadzące na Babią Górę, Turbacz, Luboń, Jałowiec i Halę Krupową.

Śmigasz na rowerze? Dostarczymy Ci niemałych emocji. Bez względu na to, czy wolisz MTB, czy klasyczną szosę. Obojętnie, w którym kierunku wyruszysz, podjazdów, zjazdów i ścieżek Ci nie braknie.

Zbijasz kręgle? W Beskidzkim Raju znajdziesz świetne tory do bowlingu.

Grywasz w kosza lub w nogę? Kilkaset metrów od Folwarku są boiska do obu dyscyplin. I to jeszcze jak malowniczo położone!

Dbasz o rzeźbę? W Rabce możesz poćwiczyć na siłowni na wolnym powietrzu.

Pływasz? To wskakuj do basenu w Naprawie lub w Suchej Beskidzkiej i pokonuj kolejne dystanse swoim ulubionym stylem. Oba baseny czynne są cały rok.

Pluskasz się w ciepłej wodzie? Po dużym wysiłku błyskawicznie zregenerujesz się w termach w Szaflarach.

Ślizgasz się na łyżwach? Odwiedź lodowisko w Suchej Beskidzkiej lub Rabce.

Jeździsz na nartach? Musisz odwiedzić któryś z ośrodków narciarskich znajdujących się niedaleko Folwarku: Beskid w Spytkowicach, w Skomielnej Czarnej, MaciejowaSKI i PolczakówkaSKI w Rabce oraz aż 3 wyciągi w Zawoi.