Najhuczniejsza i ostatnia impreza w roku zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wciąż jesteście niezdecydowani, gdzie bawić się w Sylwestra – no cóż, czasu na podjęcie decyzji macie coraz mniej. Do niczego zmusić Was nie możemy, ale mamy kilka pomocnych argumentów. Zaczynamy odliczanie: 3, 2, 1… i czytamy!

 

#1 Drewniany, uroczy hotel położony wśród ośnieżonych wzgórz i lasów

Przyznajcie się, kto z Was nie marzy o zimowym pobycie w urokliwym, drewnianym hotelu, otoczonym szumiącym lasem i śnieżnymi zaspami? W miejscu, gdzie, jak okiem sięgnąć, rozlega się cisza oraz spokój, a na każdym kroku towarzyszy nam przekonanie, że jest się daleko, hen daleko od codzienności. Za to blisko do natury, śniegu, ognia trzaskającego w kominku.

Jeśli i Wam takie marzenia błąkają się po głowie, czas je spełnić, wybierając się na Sylwestra do Folwarku Toporzysko.

 

#2 Noworoczne życzenia dla koni

Zakładamy, że łączy nas jedna rzecz: miłość do koni. Chcemy widywać się z nimi codziennie. Czerpiemy wielką przyjemność z czasu spędzanego w stajni lub na grzbiecie konia. Skoro jesteśmy z nimi tak bardzo zżyci, to nie będzie w tym nic dziwnego, że życzymy im jak najlepiej. Także w nowym roku.

Sylwester w Folwarku Toporzysko da Wam szansę, by osobiście, parę minut po północy przekazać kilka ciepłych słów przyjaciołom z kopytami. Gdzie jeszcze będziecie mieć taką okazję?

 

#3 Pierwsza konna przejażdżka w 2018

Wszyscy wiemy, jak trudno cierpliwie czekać na coś upragnionego, pożądanego, wytęsknionego. Dlatego w Folwarku Toporzysko nie każemy Wam przeżywać takich katuszy. Już 1 stycznia, jeszcze przed nastaniem południa, zaprosimy Was na konną przejażdżkę. Tak oto rozpoczniecie nowy rok – w siodle, w towarzystwie najbardziej fantastycznego zwierzęcia, jakie kiedykolwiek chodziło po ziemi.

 

#4 W dobrym gronie

Wybierając się na sylwestrową imprezę, zazwyczaj nie wiadomo, na jakich ludzi tam trafimy. Czy będziemy mogli się dogadać, czy znajdziemy wspólny język, czy łatwo nam będzie się dobrze razem bawić… W Folwarku Toporzysko takich dylematów mieć nie będziecie. Nie od dziś wiadomo, że określone miejsca przyciągają określonych ludzi. Możecie mieć pewność, że na naszym Sylwestrze spotkacie osoby podobne sobie, mające zbliżone zainteresowania, ceniące sobie naturę, a także – kochające konie.

Tematów do rozmów z pewnością Wam nie braknie przez całą noc.

 

#5 Niebanalna impreza, niezapomniane wspomnienia

Sylwester jest po to, żeby się znakomicie bawić. Ale my oprócz świetnej zabawy chcemy dać Wam coś jeszcze: wspomnienia, do których będziecie wracać. Dlatego przygotowaliśmy imprezę z charakterem. Nowy Rok przywitacie w miejscu, z którego zobaczycie niemal wszystkie fajerwerki wybuchające w całej Małopolsce. A żeby było jeszcze oryginalniej - zatańczymy tam też poloneza, w szampańskim nastroju witając się z 2018 rokiem.

Pokażcie nam zabawę z równie ciekawym scenariuszem…

 

#6 Jadła i napitku w bród

Nie oszukujmy się, nie samym nastrojem, klimatem, atmosferą człowiek żyje. Aby dobrze się bawić przez całą noc, trzeba mieć sporo energii. Tę zapewnimy Wam, serwując wyborne, przyrządzone na miejscu dania: zarówno ciepłe posiłki, jak i zimne przekąski. Niczego Wam nie braknie. A już na pewno tych specjalnych, rozrywkowych napojów, bez których żaden Sylwester się nie obejdzie. Alkohol jest u nas nielimitowany.

 

Jeśli przemawiają do Was nasze sugestie, nie czekajcie dłużej i podejmijcie dobrą decyzję, już dziś rezerwując swoje miejsce na sylwestrową zabawę w Folwarku Toporzysko. Skontaktujcie się z nami, dzwoniąc pod numer 018 287 38 32 lub wysyłając maila pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..