Huk atrakcji! Kolorowe fajerwerki! Bombowe niespodzianki! Wybuchowe zabawy! No dobra, dobra… Starczy już tych wykrzykników. Przejdźmy do konkretów.

 

Bez wątpienia, najważniejszym grudniowym wydarzeniem w Folwarku Toporzysko będzie Sylwester z działem. Nowy Rok przywitamy z przytupem i… z Wami. Mamy nadzieję, że skusimy Was i przyjedziecie do naszego uroczego zakątka, by właśnie tutaj bawić się przednie i rozpocząć 2018 rok. Mamy mocne argumenty:

  • całonocna impreza w kameralnym, sympatycznym gronie
  • smakołyki i alkohol bez ograniczeń
  • widok na fajerwerki z całej Małopolski
  • bardzo atrakcyjna cena
  • błoga cisza poranka 1 stycznia i możliwość spania do oporu
  • noworoczna przejażdżka konna.

Mamy przekonanie graniczące z pewnością, że drugiej tak ciekawej oferty sylwestrowej nie znajdziecie. Więcej o niej przeczytacie tutaj i po przyjacielsku poradzimy Wam, aby pospieszyć się z rezerwacją miejsc. Te już powoli się kończą.

Do imprezy sylwestrowej będziemy szykować się przez cały miesiąc. Ale nie tylko na tym upłyną nam grudniowe dni. Codziennie nasi najprzyjaźniejsi instruktorzy jazdy konnej oraz oczywiście same konie czekać będą na jeźdźców. Bez względu na posiadane umiejętności czy staż, zapraszamy na jazdy konne. Warto regularnie trenować, by wiosną ruszyć na terenowe przejażdżki po naszej urzekającej okolicy. Tras u nas nie brakuje i liczymy, że w marcu i kwietniu zapełnią się jeźdźcami wyruszającymi z Folwarku. Jest znane kolarskie porzekadło, że wiosenne i letnie wyścigi wygrywa się zimą. To samo tyczy się nas, jeźdźców!

Na Wasze wizyty czekamy tym bardziej, że już w styczniu zaczynają się zimowe ferie Hibernatus. Dla dzieci organizujemy wtedy obozy jeździecko-narciarskie. Jeśli jeszcze wahacie się i wciąż poszukujecie najciekawszego pomysłu na ferie dla swoich podopiecznych, zapraszamy do Folwarku. Zajrzyjcie do nas, obejrzyjcie okolice i przekonajcie się na własne oczy, że z nami Wasze dzieci bawić się będą świetnie. I spędzą ten feryjny tydzień z pożytkiem dla siebie.

W grudniu będziemy wypatrywać wizyty Świętego Mikołaja. By mieć pewność, że nie ominie on naszego folwarcznego komina, na pewno napiszemy do niego list. Innym, nieco mniej przyjemnym obowiązkiem będą prace fizyczne: odśnieżanie drogi do Folwarku, byście mogli dojechać do nas bez najmniejszego problemu. Musicie wiedzieć, że do wczesnych pobudek, gdy za oknem jeszcze głucha noc, można się przyzwyczaić…

Skoro była już mowa o Świętym Mikołaju, o śniegu, to trzeba wspomnieć o świętach Bożego Narodzenia. Na ten czas przyozdobimy Folwark naszymi cudeńkami, stroikami oraz bombkami. Panie kucharki będą uwijać się jak w ukropie, by zdążyć ze wszystkimi pysznościami: zarówno tradycyjnymi potrawami, jak i wszelakimi słodkościami z obowiązkowym, słynnym już toporzyskim ciastem drożdżowym na czele. A 24 grudnia zasiądziemy przy bożonarodzeniowym stole, by złożyć sobie życzenia i nacieszyć się wspólnie spędzonym czasem.

 

Tak zapowiada się nasz grudzień. Liczymy, że będziemy mieli okazję spędzić go także w Waszym towarzystwie.