Wszystkich, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności jeździeckie poprzez intensywne szkolenie, zapraszamy na obozy z indywidualnymi zajęciami jeździeckimi.

Zapewniamy konie i kuce przygotowane ujeżdżeniowo i skokowo, będące w stałym treningu sportowym, odpowiednie zarówno dla mniej, jak i bardziej zaawansowanych jeźdźców. Zajęcia prowadzone są przez trenerów PZJ, instruktorów sportu PZJ oraz instruktorów wyszkolenia podstawowego PZJ. Oferujemy 3 warianty obozów dostosowane do Państwa potrzeb. Podczas trwania obozu organizujemy konsultacje na podstawie nagrań wideo, podczas których trener analizuje trening i odpowiada na konkretne pytania. Zorganizowane zostaną także czworoboki szkoleniowe, a na końcu można będzie wystartować w parkurze szkoleniowym podczas „Toporiady”. Obóz przygotowuje również do zdobycia kolejnych odznak PZJ. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji tego typu obozów, grono kadr wyszkolonych na terenie naszego ośrodka oraz wielu zadowolonych klientów, którzy do nas wracają, są gwarancją Państwa satysfakcji.

Proszę pamiętać! Śpieszcie się Państwo z zapisem, ponieważ liczba miejsc na obozach indywidualnych jest mocno ograniczona.

Szkoleniowcy:

Trenerzy PZJ, instruktorzy sportu PZJ, instruktorzy szkolenia podstawowego PZJ.

Wymagania:

Od uczestników wymagamy umiejętności swobodnego poruszania się we wszystkich chodach oraz posiadania brązowej odznaki. Mile widziane doświadczenie w pracy na drążkach oraz w skokach.
Osoby niepełnoletnie oprócz podstawowego sprzętu jeździeckiego winny posiadać kamizelkę ochronną (dot. treningów skokowych).

Zastanawiasz się czy to obóz dla Ciebie?
Odpowiedz na kilka pytań i pozbądź się wątpliwości.

Chcesz podnieść swoje umiejętności jeździeckie?

Indywidualne treningi (jedno lub dwuosobowe w zależności od wybranej opcji), o poziomie dostosowanym do umiejętności oraz dość intensywne (2 godziny dziennie - opcja B,C), sprzyjają doskonaleniu posiadanych umiejętności jeździeckich. (W treningach skokowych mogą brać udział więcej niż dwie osoby).

Chcesz zweryfikować dotychczas wypracowane umiejętności?

Podczas trwania obozu zorganizowane zostaną „czworoboki szkoleniowe” dostosowane stopniem trudności do poziomu jeździeckiego, oceniane przez sędziego ujeżdżenia Barbarę Zygmunt. Przejazdy szkoleniowe to okazja do ćwiczenia opanowania emocji oraz koncentracji na pracy z koniem podczas przejazdu. Powyższa forma zajęć zalecana jest przed startem na zawodach lub egzaminach, a przede wszystkim daje możliwość weryfikacji przejazdu przez licencjonowanego sędziego.

Chcesz przystąpić do egzaminów na odznaki jeździeckie PZJ?

Wysoki poziom prowadzonych treningów, wypracowanie współpracy z koniem, oswojenie się z miejscem oraz stała korekta elementów egzaminacyjnych - pozwolą Ci się dobrze przygotować do egzaminu na odznaki PZJ, które odbywają się na koniec turnusów.

Posiadasz własnego konia? Wasz duet zatrzymał się w miejscu?

W trakcie obozów (wersja A) istnieje możliwość bezpośredniej korekty konia przez instruktora, tak byście znów stworzyli drużynę, a wasza wspólna praca przynosiła wam wiele radości, bez spięć i frustracji.

Warianty obozu:

Wariant A Wariant B Wariant C
Obóz z treningami na własnym koniu
UWAGA:
* 14 treningów jednoosobowych
Obóz z treningami na koniu KJK "Bór"
* 26 treningów dwuosobowych
Obóz z treningami na własnym koniu i koniu KJK "Bór"
*26 treningów (12 treningów dwuosobowych - koń KJK "Bór"; 14 treningów jednoosobowych- własny koń)

* Ilość treningów dotyczy obozu dwutygodniowego

Ilość treningów na obozie tygodniowym (7 dni):

  • wersja A - 7 treningów jednoosobowych
  • wersja B - 12 treningów dwuosobowych
  • wersja C - 12 treningów (7 na własnym koniu, 5 na koniu KJK "Bór")

 

*Trening1 skokowe odbywać sie będą w grupach 3/4 osobowych.

 

 

 

Uwaga - ośrodek jest zasilany w energię elektryczną z agregatu. Prąd nie jest dostępny przez całą dobę, z tego powodu polecamy zabrać ze sobą latarki.